LCS-Polska

Pośrednik w obrocie odpadami

recycling.jpg

Naszym podstawowym działaniem jest zarządzanie kompleksową gospodarką odpadami w przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych, w taki sposób, aby skutecznie obniżyć koszty związane z unieszkodliwieniem i/lub odzyskiem odpadów oraz zwiększyć zysk z tytułu sprzedaży surowców.

 

Jako pośrednik odpadami zajmujemy się organizacją odbioru i zagospodarowania odpadów wytwarzanych przez inne podmioty gospodarcze. W praktyce polega to na tym, że zbieramy informacje na temat rodzaju i ilości wytwarzanych odpadów w Twojej firmie, a następnie opracowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb klienta. Zapewniamy kompleksowy system zarządzania Twoimi odpadami – dzięki współpracy z naszą firmą nie będziesz musiał martwić się o odbiór odpadów, zorganizujemy go dla Ciebie.

 

Nasza firma przykłada szczególną wagę do zagospodarowania odpadów w instalacjach zajmujących się odzyskiem i recyklingiem odpadów, aby tym samym zminimalizować ich negatywny wpływ na środowisko. Dbałość o jakość środowiska jest dla nas sprawą priorytetową.

 

Poza specjalizacją w optymalizacji budżetów gospodarki odpadami, przygotowujemy w imieniu naszych Klientów bieżącą dokumentację KPO i KEO wraz z rocznym sprawozdaniem w BDO, a także rozliczamy opłaty za korzystanie ze środowiska.

 

Zapraszamy do współpracy

 

Kontakt

Viola Rybałow – broker w obrocie odpadami 

Tel. 514 222 093

biuro@lcs-polska.pl